Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeśli nie wyrazisz zgody nie możemy zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Filmy

Galeria filmów i zdjęć - chirurgia plastyczna śląskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi filmami i galeriami zdjęć. Na materiałach video i fotografiach odtwarzamy przebieg wielu zabiegów oferowanych w naszym Centrum Estetyki Ciała w Katowicach. Możecie dowiedzieć się  Państwo na czym polega dany zabieg, jak go wykonujemy i jakie otrzymujemy efekty po jego przeprowadzeniu. Na filmach i zdjęciach doskonale widać naszą klinikę i warunki w jakich pracujemy. Jesteśmy przekonani, że zachęci to Państwa do skorzystania z naszej oferty medycyny estetycznej w Katowicach.

 

 

 

 

Metoda VASER HighDefinition Liposculpture to zupełnie nowa jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie" sylwetki. Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia -- odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Do tej pory żadna z metod liposukcji nie pozwalała osiągnąć tak niesamowitych efektów.

 

 

CELON - Rewolucja w leczeniu hemoroidów. Po raz pierwszy można zalecić metodę mało inwazyjną dla leczenia zaawansowanej choroby hemoroidalnej. Metoda Celon (termoablacja naczyń hemoroidalnych) jest skuteczną metodą w leczeniu hemoroidów III i IV stopnia oraz jest dostosowana do leczenia żylaków wewnętrznych i zewnętrznych odbytu. Podstawą leczenia guzków krwawniczych jest ograniczenie przepływu krwi przez sploty hemoroidalne przez co zmniejsza się uniesienie błony śluzowej i wypadanie błony śluzowej przez kanał odbytu. Zabieg Celon polega na zamykaniu naczyń hemoroidalnych i koagulacji guzka krwawniczego. Dochodzi do cofnięciu się uniesienia żylaków wewnętrznych oraz cofnięciu się do wewnątrz kanału odbytu żylaków zewnętrznych

 

 

CelluSmooth jest nowym, minimalnie inwazyjnym leczeniem cellulitu 

  • Zapewnia trwałe rezultaty
  • Pierwsze efekty już w pierwszym miesiącu
  • Pacjent może wrócić do codziennych zajęć prawie natychmiast po zabiegu 

CelluSmooth oferuje niesamowite rezultaty w rozwiązywaniu problemu cellulitu, który dotyczy więcej niż 85% kobiet.

 

 

Preparat Restylane. Kobiety opowiadają o swoich doświadczeniach.

Efekty wszczepienia implantów piersi

left arrowright arrow
28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
slider
Zabiegi powiększania piersi...
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image