Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeśli nie wyrazisz zgody nie możemy zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Implanty piersi

Implanty piersi to torebki wypełnione żelem silikonowym albo roztworem soli fizjologicznej. Mogą mieć różny kształt, rozmiar oraz wagę, ich powierzchnia może być teksturowana lub gładka. Tak szerokie możliwości jakie daje plastyka piersi mogą pomóc w uzyskaniu oczekiwanego przez Ciebie rezultatu. Implanty można umieścić albo częściowo pod albo nad mięśniem piersiowym większym w zależności od grubości tkanki sutka i jej zdolności do odpowiedniego pokrycia implantu piersi.

Uzyskanie pożądanego przez Ciebie kształtu jest bardzo ważne, a wpływ na to może mieć wybór implantu. Niektóre implanty piersi mają kształt okrągły, a inne przypominają kroplę łzy, bardzo upodabniając się do naturalnego kształtu piersi (nazywa się je implantami anatomicznymi). Plastyka piersi z wykorzystaniem implantów okrągłych sprawi, że górna część piersi będzie wydawała się pełniejsza.

Implanty piersi anatomiczne naśladują naturalne kontury ciała, co nadaje Twoim piersiom bardziej naturalny kształt. Dla uzyskania pożądanego przez Ciebie wyglądu równie ważne jak kształt implantu są jego wymiary (wysokość, szerokość, projekcja). Plastyka piersi oferuje implanty w wyjątkowo szerokim zakresie wymiarów, dzięki czemu implant można indywidualnie dopasować do Twoich potrzeb.

Przedstawiamy najnowsze zdjęcia na których dokumentujemy efekty zabiegów w Centrum Estetyki Ciała

NOWE FOTOGRAFIEPOPRZEDNIE FOTOGRAFIE

Efekty wszczepienia implantów piersi

left arrowright arrow
28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
slider
Zabiegi powiększania piersi...
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image