Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeśli nie wyrazisz zgody nie możemy zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

centrum estetyki

Klinika Chirurgii Plastycznej Katowice

Zapraszamy Państwa do Centrum Estetyki Ciała w Katowicach. Główny obszar naszych usług to: chirurgia kosmetyczna, operacje plastyczne, medycyna estetyczna, dermatochirurgia, dermatologia i podologia, kosmetologia oraz fizjoterapia.

Wykonywane zabiegi chirurgiczne w klinice

W zakresie zabiegów chirurgicznych- nasza główna specjalność to odsysanie tłuszczu i przeszczep tłuszczu. W tym zakresie stosujemy nowoczesne metody, takie jak liposukcja laserowa, liposukcja VASER, liposukcja infradźwiękowa N.I.L. Lipoliza laserowa i liposukcja VASER była przez nas wprowadzona na rynek usług chirurgii kosmetycznej.

Często odsysanie tłuszczu łączone jest z innym zabiegiem, jak: plastyka brzucha, implanty piersi, przeszczep tłuszczu, plastyka powiek, labioplastyka, leczenie żylaków, leczenie przepuklin i inne.

Specjalizujemy się z zabiegach liposukcji

Liposukcja brzucha, klatki piersiowej, ramion jest wykonywana z modelowaniem rzeźby mięśniowej, czyli po operacji uzyskujemy nie tylko wyszczuplenie, ale również sportowe kształty, takie jak sześciopak, sportowa klatka piersiowa, zaznaczenie mięśni naramiennych, itd. Takich efektów nie uzyskuje się zwykłą liposukcją, zabiegi te stanowią zupełnie nową jakość w kształtowaniu sylwetki za pomocą liposukcji.

Nowoczesny sprzęt laserowy

Posiadamy nowoczesne lasery CO2, laser frakcyjny (CO2 i Erbowo-Yagowy Joule firmy SCITON), pilingujące ( Joule firmy SCITON ), lasery do naczyń ( Excel IV ), nowoczesny IPL ( BBL firmy SCITON ), wykonujemy laserową depilację.

Specjaliści medycyny estetycznej i chirurgii

W naszej Klinice Chirurgii Plastycznej w Katowicach, wykonujemy konsultacje i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej : botoks, wypełniacze, mezoterapia, pilingi, nici liftingujące ( nici PDO, nici APTOS, nici First lift ). Specjaliści chirurgii i dermatolog badają ( dermatoskopia ) i usuwają znamiona, wrastające paznokcie ( klamry, kostka Arkady ), leczą laserowo i chirurgicznie żylaki, naczynka. Wykonujemy nowoczesne, małoinwazyjne zabiegi leczenia hemoroidów i szczelin odbytu

Efekty wszczepienia implantów piersi

left arrowright arrow
28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
slider
Zabiegi powiększania piersi...
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image
slider
Zabiegi powiększania piersi
View Image